Подаруй світло дітям
Допоможи тим,
хто втратив батьків через війну
Натисни на кнопку, щоб переглянути відео
Понад 4 тисячі українських дітей втратили своїх батьків через війну. Їхнє дитинство вкрадене назавжди. На жаль, ми не в змозі це змінити, але можемо допомогти їм пережити цю травму.

Разом з Приватбанком ми ініціювали спільну благодійну акцію «Подаруй світло дітям», в рамках якої оголосили великий збір коштів на подарунки для дітей, що залишилися сиротами під час російської агресії.

Наша мета — підтримати дітей-сиріт, потурбуватися про них, дати їм можливість розвиватися навіть попри війну, вибухи, сирени та блекаут. Принести частинку світла й надії у їхні життя.

Зібрані кошти підуть на рюкзаки «безпеки та розвитку», в яких діти знайдуть планшет із навчальними програмами, павербанк, іграшку, плед, ліхтар та інші корисні подарунки.
6-річна Каріна Кравчук втратила своїх батьків , коли вони рятували її разом з двоюрідною сестричкою від ворожих обстрілів. Дівчаткам дивом вдалося врятуватися, коли автомобіль, в якому родина евакуювалася з Чернігівщини, підірвався. Дівчатка вилетіли у панорамне скло.

Втрату обох батьків Каріна переває дуже важко. Вже 9 місяців з дівчинкою займається психолог. Невеликі позитивні результати дає арттерапія і музика.
Історія 4-річного Ярослава одна з багатьох історій малюків, батьки яких загинули на фронті. В кінці лютого 2022 хлопчик з мамою виїхав із Сєвєродонецька, а тато пішов боронити рідну землю.

Після того, як Ярослав із мамою отримали сумну звістку, вони й досі не можуть прийти до тями. У хлопчика росіяни назавжди вкрали щасливе дитинство.
2-річна Яночка вже більше ніколи не зможе обійняти свого тата і почути, як він називає її «Перлинкою». Юрій загинув від російських артобстрілів разом з 9-ма побратимами поблизу населеного пункту Троїцьке, що на Луганщині.

Дружина і досі чекає, поки звільнять ту територію, щоб забрати тіло чоловіка. А маленька Яна вірить, що тепер тато називає її «Перлинкою», але вже з небес та завжди буде охороняти їх з мамою.
через кнопку "Добро" в Приват24
у терміналах самообслуговування, банкоматах
на сайті blago.privatbank.ua
у касах відділень ПриватБанку
Як допомогти?
Благодійний фонд, який координує десятки організацій, волонтерів, фізичних та юридичних осіб для допомоги внутрішньо переміщеним особам
Микола Кулеба:
Save Ukraine: