Новини

Сама з пораненою мамою

На фото 6-річна Вероніка, її мама Тетяна та дядько Роман зі Слов'янська. Рідні лагідно обіймають дівчинку, яка ще зовсім нещодавно пережила найгірший зі своїх страхів.

Від початку бойових дій Тетяна з донькою ховалися у підвалі свого будинку. Вони були лише вдвох і маленька Вероніка дуже боялася, що залишиться одна без мами: вона весь час плакала і вночі від страху не наважувалася заплющити очі, щоб поспати.

Одного дня у двір родини прилетів російський снаряд. У будинку вилетіли всі вікна і один з уламків зачепив Тетяну. Тоді від стресу у жінки почався напад епілепсії. Важко уявити жах, який переповнював Вероніку у ці хвилини.

Дівчинка сильно злякалася і вся в сльозах кликала на допомогу сусідів. Дитячі крики почув чоловік, який жив поряд з родиною. Він швидко відреагував та надав Тетяні першу допомогу. Та навіть після порятунку мами, Вероніка не припиняла плакати і здригатися від гучних звуків.

Оговтавшись від події, Тетяна з братом вирішили якнайшвидше виїхати з небезпеки заради Вероніки. Однак, бабуся дівчинки не захотіла покидати рідний Слов'янськ.

Так родина опинилася у Дніпропетровську і за порадою знайомих звернулася по допомогу до нашого партнерського хабу - церкви "Перемога". Волонтери "Спасемо Україну" надали сім'ї тимчасовий прихисток, допомогли оформити необхідні документи та наразі шукають для них постійне житло.

У Церкві, граючись у дитячому куточку, Вероніка почула звук тривоги. Дівчинка так злякалася, що накрилася ведмедиком і почала плакати...Ось які болючі психологічні рани залишає війна на дітях.
Молимося за повне емоційне зцілення Вероніки і її родини.

0 800 333 129 - всеукраїнська гаряча лінія центру "Спасемо Україну" за підтримки USAID Ukraine.