Новини

22 дитини повернулися додому

22 дитини повернулися додому, завдяки 7 рятувальній місії Save Ukraine.

Кожна така поїздка на територію країни-агресорки дуже небезпечна, адже росіяни всіляко перешкоджають українським матерям забирати додому своїх дітей. Небезпечно було й цього разу. Адже жінки, які просто їхали за своїми дітьми, змушені були пережити психологічний тиск та кількаденні допити. На щастя, все минулося добре, і сьогодні юні українці вже вдома.

Це була одна з найемоційніших і найдушевніших зустрічей рідних, які нам доводилося бачити. Коли брати міцно обіймають сестер і радіють, що тепер знову будуть ходити разом в українську школу. Коли дівчата, яким у рф погрожували підвалом за “неправильні” слова, плачуть від щастя із жовто-блакитним стягом на плечах. Коли бабусі сміються разом з онуками й вже думають, чим їх почастувати. Коли рідні говорять про важливе і мовчать про важливе — разом.

Ці емоції щоразу змушують команду Save Ukraine з подвійною силою боротися за повернення кожного маленького українця. І ми, безперечно, продовжимо цю важливу для України місію, допоки всі наші діти не опиняться на рідній землі. Заради їхніх щирих посмішок, заради міцних обіймів, заради їхнього майбутнього.

0 800 333 129 - всеукраїнська гаряча лінія мережі порятунку Save Ukraine за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна

Чат-бот гарячої лінії Save Ukraine: https://saveukrain.customer.smartsender.eu/lp/64rrCaxq