Новини

Save Ukraine організовує рятувальні операції

Повернення додому депортованих росією українських дітей — це складна й довготривала справа. Адже не всі батьки можуть собі дозволити подорож тривалістю два тижні через декілька європейських країн, аби забрати свою дитину з ворожої країни. Тому вони звертаються до нас. І Save Ukraine організовує рятувальні операції, щоб повернути додому кожну дитину, яку викрала російська федерація.

Наша 6 рятувальна місія не була винятком із правил. Ми так само готувалися до поїздки, допомагали мамам, що вони знову могли обійняти своїх дітей. На щастя, ця історія порятунку також має хороше закінчення. І родини вже вдома.

Ніхто не має права викрадати дітей, розлучати їх з батьками й забирати у них дитинство. Проте кремлівська влада, нехтуючи усіма законами, вже депортувала тисячі українських дітей на підконтрольну рф територію й продовжує хизуватися своєю злочинною діяльністю.

Ви також можете допомогти депортованим дітям повернутися додому, в свої сім’ї. Щоб долучитися, перейдіть за посиланням: https://secure.wayforpay.com/payment/s495b40c56d87