Новини

Пані Маргарита і її пес з Авдіївки

Маргариті Павлівні 84 роки. На фото вона зі своїм улюбленцем Лакі. Їх двох наша команда евакуювала з Авдіївки.
Жінка розповідає, що місто щоденно страждає від рашистських обстрілів. Там немає ні газу, ні води, ні електрики, натомість постійні вибухи та будинки у вогні.

Пані Маргарита не мала змоги ховатись в укритті. Через артроз кожен крок викликав сильний біль, а щоб піднятись з підвалу до квартири на 4 поверх, потрібна майже година. Тож бабусі залишалось лише сподіватись, що снаряд не прилетить у її будинок.

В таких умовах вони з Лакі жили декілька місяців. Песик, привезений онуками з Америки 8 років тому, став для жінки єдиною розрадою. Але і йому було важко — постійно скавчав від страху. Маргарита дбала про нього і годувала не лише свого улюбленця, але й усіх сусідських собак. 
До нас за допомогою бабуся звернулась після неприємної ситуації. Молодий сусід, який раніше допомагав їй отримувати пенсію, скористався становищем та забрав усі збереження Маргарити. Ці гроші були відкладені на «чорний день».

Команда "Спасемо Україну" евакуювала бабусю на захід України. Зараз вони разом із Лакі отримують належну турботу та нагляд.
Якщо вам теж потрібна допомога з евакуацією, телефонуйте на гарячу лінію:
📞 0 800 333 129