Новини

Вціліли завдяки спецтранспорту

Віра (9) і Микола (12) з Сіверська тільки-но сіли у наш бронебус, коли за 30 метрів від них розірвалися 2 міни.

У момент евакуації родини російський дрон вистежив позицію нашого транспорту і скинув вибухівки прямо над нами. Діти, їх батьки і наші рятівники з Луганського хабу дивом оминули прямого влучання і будь-яких травм.

Того ранку мама Ірина зустріла нас зі сльозами на очах: "Слава Богу! Ми дуже чекали на вас!». Жінка щоденно протягом року була в страху за життя своїх дітей і сьогодні родина нарешті мала опинитися в безпеці.

Весь цей час Віра і Микола переховувались у підвалі від російських обстрілів і лише зрідка визирали на вулицю, аби вдихнути повітря і побачити небо. Але щоразу брат і сестра бачили як їх власний двір "засівався" шматками снарядів, замість улюблених квітів. А місто, в якому вони народилися, перетворювалось на руїни з кожним новим "прильотом".

"Були попадання ракет у наше місто, попадання біля нашого будинку, ми сиділи з дітьми у підвалі. І весь цей час думали, що війна ось закінчиться. Але вона навпаки ставала все ближчою до нашого дому. Обстріли міста стали постійними, жити стало неможливо." – розповіла мама Ірина.

Одного дня жінка з чоловіком зрозуміли, що вони чекали надто довго – потрібно терміново рятувати дітей. Можна тільки уявити жах батьків, коли росіяни в останню мить ледве не забрали/не покалічили життя Миколи і Віри.

Це щастя, що сім'я була в броньованому спецтранспорті. Це щастя, що ми були у русі і поспішали вивезти дітей з гарячої точки. Це щастя, що всі залишились живі.

Наша команда дякує усім, хто надає мережі порятунку Save Ukraine транспорт та залучає кошти на нього! Таким чином ви допомагаєте нам зберегти невинні дитячі життя.

Друзі, ми також просимо вас поділитися номером безкоштовної гарячої лінії нашого центру за підтримки USAID Ukraine, аби якомога більше людей знали до кого звертатися по допомогу:

📞 0 800 333 129