Новини

Зустрічали гостей з Юти

Дружньо зустрічали гостей з Юти (США) в одному з наших Hope and Healing центрів. Американська делегація, до складу якої увійшли представники аграрного бізнесу, фінустанов та гуманітарних організацій, приїхала підтримати нас і ознайомитися з роботою команди Save Ukraine. Серед присутніх — колишні американські військові, які дуже добре розуміють ситуацію, в якій зараз перебуває Україна, тому хочуть допомогти її відновленню.

Особливий інтерес у гостей викликала допомога дітям, які постраждали через війну. Тому всі разом побували у Гатному, де поспілкувалися з родиною, в якій дитина понад пів року була розлучена з батьками. Зустріч була дуже емоційною.

У Києві американські гості ознайомилися з роботою центру, вивчили перспективи співпраці, дізналися, чим можуть нам допомогти. А наші підопічні подарували їм український прапор і свої малюнки.

Ми дуже задоволені й вдячні за підтримку сім'ї Jeff&Josie McGhie та фундації Stirling Foundation у реалізації нашого проєкту протидії сексуальному насильству на базі одного з Hope and Healing центрів. А також висловлюємо подяку гуманітарній організації August Mission та Американській торговій палаті за влаштовану зустріч з американською делегацією.