Новини

Вимушена тікати з рідної домівки

Напередодні свого 95-річчя Надія Андріївна з Бахмута вимушена була тікати з рідної домівки через нестерпні обстріли, які старенька витримувала до останнього.

Пані Надія непересічна особистість і чимало бачила за своє життя. Жінка брала участь у будівництві багатьох об'єктів у Артемівську та дитячих таборів у Святогірську.

81 рік тому Надія Андріївна ще дівчинкою тікала з полону фашистів - їй довелося подолати 20 кілометрів повзком по болотистій місцевості, аби тільки повернутися додому. Туди, звідки сьогодні її вигнали російські кулі.

Згадуючи часи Другої світової, бабуся каже, що такої війни як зараз не було. Адже тепер рашисти жорстоко вбивають беззбройне мирне населення.

Через свою хворобу, бабуся навіть не могла ховатися у підвал, тому рідні облаштували для Надії Андріївни кут, відгородивши її ліжко шафами. Під час обстрілів Бахмута старенька вкривалася ковдрами і шубою, щоб врятуватися від осколків, які розліталися довкола.

Ми евакуювали бабусю з рідними у наш партнерський хаб у місті Дніпро - церкву "Перемога". Тут волонтери забезпечили пані Надію прихистком, їжею та одягом. Далі родина планує поїхати до Кропивницького.

0 800 333 129 - цілодобова гаряча лінія нашого центру за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна.