Новини

Вони покинули вокзал Краматорську перед обстрілом

Це родина зі Слов'янська, їх 8-ро: Оксана, її батьки, четверо дітей і маленька онучка.
Сім'я жила біля залізничної станції, де постійні обстріли. А коли переїхали в іншу частину міста, вибухи лунали там ще гучніше, а дітям ще страшніше було засинати ночами. Одного дня від обстрілів росіян постраждав будинок навпроти і сім'я Оксани допомагала сусідам збирати скло від понівечених вікон.


Родина нарешті спробувала евакуюватись. Шлях був нелегкий, адже бабуся ледве ходить, а дідусь майже не бачить після інсульту. Вони вже стояли на краматорському вокзалі з готовністю покинути домівку, але через проблеми із залізничними шляхами, сім'ї довелося повернутись. Це було 7 квітня.

Наступного дня Оксана дізналась про ракетний обстріл вокзалу. Сотні поранених, серед яких люди з якими вчора вони разом чекали потягу. 

Тепер родина боялась їхати і боялась залишатись. Аж син Оксани зізнався, що йому дуже страшно вдома і жінка остаточно вирішила рятувати рідних.

Команда одного з хабів "Спасемо Україну" евакуювала родину, знайшла тимчасове житло та надала усю необхідну допомогу. Наразі вони у безпеці, а діти вже не чують моторошних звуків війни.