Новини

Повернення додому українських дітей

Одне з найважливіших завдань нашої команди Save Ukraine — повернення додому українських дітей, яких депортували росіяни на свою територію.

Найчастіше дітей вивозили з метою “оздоровлення” або “евакуації”. Колаборанти, які працювали на російську федерацію, запевняли батьків, що у дитячих таборах дітям буде краще. Адже там не стріляють, немає сирен, і вони зможуть вчитися та оздоровлюватися у безпеці.

Однак після звільнення правобережжя Херсонщини, росіяни відмовилися повертати дітей додому. Зате їх активно почали вчити й виховувати за російськими освітніми стандартами. Українським дітям викладали перекручену історію, змушували їх співати чужий для них гімн російської федерації. Крім того, розповідали дітям, що їхні батьки від них відмовилися, тому за ними ніхто не прийде.

Однак ми добре знаємо, що це цинічна неправда. Вони просто хотіли стерти національну ідентифікацію наших дітей, зробити все можливе, аби вони забули про своє українське коріння.

Щоб повернути юних українців додому, наша команда провела ретельну підготовку, продумала кожну деталь. Тому що головне — це безпека для батьків і дітей.

На щастя, зараз уже всі вдома, в Україні. Попереду кожного з них ще чекає процес відновлення, після того, що їм довелося пережити.

А ми продовжуємо виконувати свою важливу місію — рятувати дітей та сім’ї, які постраждали від російської агресії. Бо кожна українська дитина має право жити у своїй родині, на рідній землі, рости та розвиватися у вільній державі. Адже це майбутнє України.

Переглянути відео повернення Ви можете в наших соцмережах за посиланнями:

Facebook:
https://www.facebook.com/SaveUkraine.center/videos/926267165393612

Instagram:
https://www.instagram.com/p/Cp0h0fiDA0Q/

YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=bS-Fw3PbirI