Новини

Поїхав з Азовсталі за тиждень до війни

Це історія родини з Соледара, що на Донеччині: Антона, його дружини Ірини та трьох їх дітей.

Останні півтора року Антон працював у Маріуполі газорізальником на заводі "Азовсталь" у складі ремонтної бригади. Цей факт чоловік розповів вже наприкінці інтерв'ю, чим шокував наших волонтерів.

Виявилось, що буквально за тиждень до початку повномасштабної війни багатодітний батько вирішив взяти відпустку і повернувся до родини. Вже зараз він розуміє, що та відпустка врятувала його від можливого російського полону, або й загибелі.

Та війна наздогнала родину Антона і вдома. Прямо в їх будинок влучило одразу два ворожі снаряди. У цей час сім'я ховалася у підвалі, але мати Антона залишилась вдома...Уламок зачепив вухо жінки і поцілив в телефон по якому вона говорила. Бабуся дивом вціліла, але тепер має контузію.

Будинок сім'ї, в якому Антон жив з однорічного віку, - повністю зруйновано. А прильоти у Соледарі продовжуються кожного дня. "Я і так тягнув до останнього, все надіявся, але далі тут залишатись неможливо" - зітхає Антон.

Наша команда евакуювала родину до Покровська, де волонтери партнерського хабу "Спасемо Україну" надали їм усю необхідну допомогу та посадили на потяг до іншого міста.Ми продовжуємо піклуватися і підтримувати зв'язок з цією сім'єю.

Друзі, з питань евакуації, дзвоніть на нашу гарячу лінію за підтримки Usaid Ukraine: 0 800 333 139