Новини

Зруйнована домівка і втрачене дитинство

12-річного Артема з містечка Оріхів, що у Запорізькій області, не було вдома, коли в будинок у якому він виріс прилетіла ракета рашистів.

На щастя, в цей час родина була у сусідньому селі і хоча Артем просився додому, мати його не пустила. Лише кішка охороняла самотній будинок в той день і дивом вижила після обстрілу.

Артем показав нашим волонтерам з Запорізького хабу потрощений від уламків дах, зруйновану ванну кімнату в якій раніше купалися мирні люди...І в цій домівці хлопчик провів все своє життя.

"Я тут народився. У мене тут жили друзі. Раніше ми ходили з ними на річку ловити рибу...Зараз вже нічого не зробиш." - і з сумом поділився Артем.

Ще багато будинків Оріхова - деколи спокійного і затишного села - зруйновано внаслідок агресії росіян. Ми віримо, що прийде час, коли тут з'являться нові домівки, а їх мешканці повернуться до мирного життя серед краси української природи.

А поки, друзі, просимо не ризикувати власним життям і евакуюватися із зони бойових дій за першої нагоди. Для цього подзвоніть на нашу гарячу лінію за підтримки Usaid Ukraine:

📞0 800 333 129