Новини

Подаруй світло дітям: розпочато масштабний благодійний проєкт !

Сьогодні наша команда спільно з ПриватБанком розпочала великий збір коштів на подарунки для дітей, які втратили батьків під час війни росії проти України!

"Подаруй світло дітям" – це масштабна благодійна акція, яка покликана підтримати дітей-сиріт, потурбуватися про них та принести частку світла й надії у їх життя. Попри блекаут, попри сирени і вибухи.

Ці діти отримали глибокі травми внаслідок втрати найдорожчого – своїх батьків. Їх мрії викривлені жорстокою реальністю. Їх мрії – дорослі. Тому ми вважаємо, що цьогорічні подарунки для маленьких українців мають бути про безпеку і можливість розвиватися, навчатися та займатися улюбленими хобі.

Зібрані кошти підуть на подарункові рюкзаки "безпеки і розвитку", в яких діти знайдуть планшет з навчальними програмами, повербанк, іграшку, плед, ліхтар та інші корисні подарунки. Мета велика – маємо зібрати 35 мільйонів гривень. Але для гідної мети немає надто високих "планок"!

В наших силах зменшити травматизацію від втрат та негативні впливи, що були заподіяні дітям війни. В наших силах відновити віру маленьких українців у добро, показати, що ми поруч та дати світло нашому майбутньому!

Зробити Донат можна:
✔️ Через кнопку "Добро" у Приват24
✔️ В терміналах, банкоматах та касах обслуговування ПриватБанку
✔️ За посиланням: https://blago.privatbank.ua/view/362

Ви також можете переглянути проморолик проєкту в нашому Instagram: https://www.instagram.com/reel/Cmq5kaBoDp9/?igshid=YWJhMjlhZTc=


Та на Instagram сторінці засновника центру "Спасемо Україну" Миколи Кулеби https://www.instagram.com/reel/Cmq3eg-g5fL/?igshid=Zjc2ZTc4Nzk=