Новини

Евакуація.Бахмут.

Евакуація. Бахмут. Одна з найзапекліших точок сьогодні, яку відстоюють українські воїни. А наші рятівники буквально вишукують мирних мешканців в дірявих від обстрілів будинках і вивозять у безпеку до наших партнерських хабів.

Відважний волонтер "Спасемо Україну" Андрій Кузьмін поділився ситуацією зі вчорашньої евакуації. Серед постійних "прильотів" жінка з дитиною навідріз відмовилася виїзджати через надто дорогу оренду житла в більш безпечних регіонах країни. Матір не повірила у те, що допомога нашої команди, з житлом у тому числі, є абсолютно безкоштовною.

Дуже прикро, що невір'я у доброчесність людей, змусила цю родину залишитись в небезпеці, без будь-яких умов до нормальньго існування...
З іншого боку, це наводить на думки про той відсоток громадян, які, користуючись ситуацією, дійсно піднімають вартість житла для переселенців.

Сьогодні наживатися на біді інших – це злочин проти людяності гідний "руського міра". А найбільша перемога над ворогом – не стати подібним йому.

Друзі, підтримуйте один одного. Діліться добром. Тільки це наповнює душу світлом і наближає нашу спільну Перемогу, а з нею – життя у гідній державі.
Ми нагадуємо, що наша велика команда евакуює українців, надає прихисток, гуманітарну допомогу, одяг та необхідні речі – безкоштовно!

Дзвоніть на цілодобову гарячу лінію центру "Спасемо Україну" за підтримки @USAID Ukraine, яка також безкоштовна 🙌 :
📞 0 800 333 129