Новини

Ми повернули ще 16 дітей, які були депортовані на території росії !

16 дітей нарешті в Україні, зі своїми рідними та близькими!

Це – результат масштабної та складної рятувальної операції щодо повернення маленьких українців з територій росії, яку провела наша команда.

Наймолодшій дитині 8 років, найстаршій — 17. Усіх їх росіяни вирішили “оздоровити” у своїх таборах, незаконно вивезли на території окупованого Криму і рф та не повернули додому. Дітям довелося бути в розлуці з батьками по кілька місяців. А декому – майже рік. За цей час малеча могла тільки іноді спілкуватися з мамами, або переписуватися.

Повернути дітей додому було нелегко. Спочатку їх потрібно було знайти, провести підготовчу роботу, доїхати туди. А потім владнати ситуацію вже на місці, оскільки керівництво таборів постійно чинило опір мамам та вигадувало якісь відмовки, щоб не дати дітям повернутися в Україну. Коли ситуацію нарешті вирішили, виникла ще одна перепона: нашу групу не випускали російські прикордонники зі своєї території. Тож, лише на латвійському кордоні нам разом з дітьми вдалося виїхати з росії.

Важко передати словами ті емоції, які переживали мами й діти у момент зустрічі. Кожен погляд, кожен дотик, кожне слово — то сльози. Від розлуки та радості, що вони знову разом.

Це вже третя вдала операція Save Ukraine щодо порятунку дітей, яких росія примусово депортувала на свою територію. І ми продовжуємо працювати над тим, щоб повернути в Україну кожну дитину, яку можливо повернути !