Новини

З Днем Незалежності, Україно!

Сьогодні, у 32-гу річницю Незалежності України, кожен з нас сповнюється особливою гордістю, відвагою й силою, попри біль війни, який так довго щемить у серцях українців.

Саме сьогодні на нульовій позиції вирішується наше майбутнє: чи майорітиме синьо-жовтий прапор в кожному куточку України, чи житимуть під вільним небом наші діти й прийдешні покоління.

Але ні ракети й кулі, ні підступність і брехня ворога не знищать нашої незалежності. Не заберуть свободи. Бо свобода — це, перш за все, стан духу.

Український дух загартовувався найсуворішими випробуваннями: поневоленням, кров'ю, голодом. Століттями наші пращури виборювали право на існування України та її волю. І тепер у 21 сторіччі наші воїни світла продовжують цю боротьбу.

Ми вклоняємося перед кожним українським бійцем, який має мужність нести цей незламний дух всього роду і з ним, сантиметр за сантиметром, відвойовувати нашу землю — усі 603,628 км2.

Щиро вітаємо усіх українців із цим великим святом. Пам'ятаймо: допоки ми вільні зсередини, і допоки ми єдині у цій свободі, нікому й ніколи не відібрати у нас Незалежності нашої України!