Новини

Ми відкрили міжнародний арт-проєкт, присвячений порятунку дітей від війни!

Друзі, вчора наша команда відкрила унікальну виставку картин присвячену порятунку дітей від війни в рамках міжнародного арт-проєкту "SaveUkra(Al) !

Ділимося з вами фотозвітом події, а з ним - атмосферою тепла і значущості, яка вчора заповнила простір Українського дому. Цю атмосферу створили прекрасні люди - гості виставки, та надзвичайні роботи згенеровані нейромережею українського стартапу "ZibraAl".

Особливо хвилюючою для нас була зустріч героїв однієї з картин - родини з Чернігова, чия історія порятунку зачіпає усі існуючі струни душі. Батьки Наталя та Олександр закрили своїми тілами семирічного Данила під час обстрілів росіян касетними боєприпасами.

На виставці Даня одразу впізнав картину "Купол захисту", яку ми присвятили його родині і сказав, що вона схожа на те, як його врятували батьки. Засновник нашого центру Микола Кулеба, у якого сім'я жила деякий час, не забув і про День Народження мами хлопчика та привітав Наталю під час виступу!

Це був прекрасний старт важливого арт-проєкту. Гості були глибоко вражені історіями порятунку дітей, а ще тим, що картини створив штучний інтелект! Дякуємо спікерам з "ZibraAl" за доступні роз'яснення процесу створення нейронкою цих диво-робіт.

Ми можемо ще багато розповідати про вчорашню подію, та натомість пропонуємо вам прийти в Український дім і відчути глибину цих 10-ти історій. Виставка працює з 11:00 до 19:00 і триватиме до 4 вересня!

А далі арт-проєкт "SaveUkr(AI)ne" їде до держави Кувейт, де буде представлений в межах тижня України в Кувейті.

Кураторками проекту стали учасниці нашої команди Ліза Якнюнас та Софія Федченко.