Новини

Потрапили під обстріл на вулиці Бахмута

Аліна з 9-місячною Софійкою потрапила під рашиський обстріл прямо посеред вулиці у Бахмуті. Мама з донькою сховалися у поштовому відділенні, де їм вдалося врятуватися.

Ця шокова подія стала поворотною для молодої мами у рішенні евакуюватись з міста. Одразу після обстрілу вона подзвонила до нашого центру і вже наступного дня волонтери "Спасемо Україну" евакуювали сім'ю до Дніпра. На жаль, чоловік Аліни мусив залишитися у місті через роботу.

На початку війни молода родина переїхала від батьків до своєї квартири. Подружжя навіть почало ремонт, сподіваючись, що війна скоро закінчиться. Але згодом Бахмут вже здригався від потужних бомбардувань і мамі з маленькою донечкою довелося ховатися у підвалі.

Поки Софійка була зовсім маленькою, вона нічого не розуміла, багато спала, але потім почала сильно плакати і дуже лякатися вибухів. Можна тільки уявити який психологічний відбиток наклав на дитину той обстріл біля пошти, коли Софійка так близько чула звуки руйнації...

Нині родина у безпеці: наш Дніпровський хаб надав їм прихисток, забезпечив одягом, їжею та ліками для бабусі. Аліна і досі з трепетом дякує нам за оперативний порятунок. Вже зараз вона розуміє, що не варто було тягнути з евакуацією.

Далі мама з донькою планує вирушити до Одеси, де на них чекає свекруха.

Заради збереження життя і психіки ваших дітей, дзвоніть на нашу гарячу лінію за підтримки USAID Ukraine:
0 800 333 129