Новини

12-річну Ганну з Херсону росіяни не віддавали батькам 4 місяці

12-річну Ганну з Херсону росіяни не віддавали батькам 4 місяці

Наша команда зробила усе можливе і неможливе, аби дівчинка повернулася додому разом з 15 дітьми, яких примусово депортували на територію рф під виглядом “оздоровлення”.

Ще влітку однокласники Ганнусі їздили на відпочинок в Крим і поверталися додому. Тож дівчинка також захотіла поїхати у табір, адже з самого початку війни жила у стресі окупованого міста. На той час в Херсоні ставало все небезпечніше: бої між рашистами і українськими захисниками ставали все ближчими і щодня зростала загроза масштабних обстрілів.

Тому, аби донька хоч деякий час побула подалі від небезпеки, батьки Ганнусі погодилися на двотижневу подорож до Криму. Проте, вони не підозрювали, що ці два тижні розтягнуться на довгих 4 місяці.

Спочатку росіяни почали “евакуйовувати” з міста інших дітей, а потім і взагалі покинули, коли до Херсону нарешті прийшли ЗСУ. Однак тих дітей, які опинилися на території рф ніхто не збирався повертати в Україну.

У ті місяці розлуки Ганнуся постійно телефонувала додому, плакала у слухавку, бо дуже хотіла обійняти маму і тата. Але забрати дівчинку з Криму у рідних не було можливості.

Завдяки тому, що батьки Ганнусі вчасно звернулися за допомогою до команди Save Ukraine, тепер донечка возз'єдналася з рідними. Їх зустріч була неймовірно тепла і щемлива. Однак після пережитого дівчинка ще мало розмовляє та неохоче посміхається.

Нині усі 16 юних українців зможуть пройти процес реабілітації після цієї важкої події. А наша команда обов'язково буде поруч, аби допомогти цим сім'ям оговтатися та відновити своє життя у безпеці на рідній землі.

Якщо Вам або Вашим рідним необхідна евакуація, психологічна чи юридична допомога – дзвоніть на нашу гарячу лінію за підтримки USAID Ukraine: 0 800 333 129