Новини

Росіяни почали справжнє полювання на евакуаційний транспорт

Чим довше ви перебуваєте у зоні бойових дій, тим менше шансів залишається на порятунок. Крім, будинків мирних жителів, росіяни почали справжнє полювання на евакуаційний транспорт.

Російські солдати за допомогою дронів відстежують автомобілі й автобуси, якими волонтери вивозять людей з прифронтової території, а потім починають обстрілювати. Таким чином окупанти не дають змогу рятівникам евакуювати людей на територію України.

В таких умовах працює і наша команда. І кожна хвилина, коли люди відмовляються від евакуації тільки збільшує ризик і призводить до того, що може настати момент, коли неможливо буде допомогти.

Друзі, не варто ризикувати життям, воно — безцінне. Не наражайте себе та своїх дітей на небезпеку. Евакуюйтеся вчасно, коли ще є змога безпечно виїхати.

Якщо вам або вашим рідним потрібна евакуація, дзвоніть на гарячу лінію "Save Ukraine" за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна: 0 800 333 129

Наші волонтери подбають про вас, вивезуть із зони бойових дій та допоможуть дістатися безпечного місця! Тільки, будь ласка, дайте їм можливість зробити це вчасно!