Новини

Ми надали консультації понад 22 500+ людям

Від початку повномаштабної війни наш Центр взаємодопомоги "Спасемо Україну" став інформаційним штабом для багатьох українців — ми надали консультації понад 22 500+ людям!

А розпочали проєкт завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine - USAID Україна.

0 800 333 129 — єдиний номер всеукраїнської гарячої лінії нашої організації "Спасемо Україну" за підтримки USAID Ukraine став впізнаванішим за "911".

До нашої команди операторів долучилися ще двоє, які проживають на тимчасово окупованих територіях та територіях, які піддаються активним обстрілам.

До консультацій залучені професійні психологи, соціальні працівники та юристи.

Соціальні працівники консультують з питань евакуації з гарячих точок та забезпечення всіма необхідними речами людей, які змушені втікати від війни.

Психологами проєкту надаються консультації на постійній основі. Серед найпоширеніших запитів: панічні атаки, страхи, безсоння й апатія.

Юристи активно консультують з питань оформлення допомоги біженцям, відновлення документів, пошук різних, оформлення допомоги на дітей, документів для виїзду закордон тощо.

За весь час за географічним розподілом більшість запитів було отримано з Донецької, Запорізької та Харківської областей, а також м. Київ.

Дякуємо усім причетним до цієї надважливої справи та менеджеру проєкту - Олені Безрекі

Разом нам вдалося допомогти тисячам українців.

Якщо Ви знаєте людей чи сім'ю, яка може потребувати нашої допомоги: психологічної, юридичної, гуманітарної чи евакуації — поділіться номером нашої гарячої лінії: 0 800 333 129.