Новини

Нам вручили нагороду за порятунок дітей від війни !

Днями Володимир Кличко вручив нашій організації нагороду "Золоте серце" за внесок у порятунок дітей та сімей під час повномасштабної війни росії проти України !

Чемпіон світу з боксу та один з найдіяльніших благодійників сьогодні – завітав до нашого реабілітаційного центру "Надії і відновлення" і передав нагороду засновнику "Save Ukraine" Миколі Кулебі та маленьким підопічним центру. Діти були дуже щасливі як і вся наша команда❤️

"Золоте серце" має символічне значення, адже Володимирові Кличку його вручили у німецькому благодійному фонді Ein Herz Für Kinder (Серце дітям) від імені всіх доброчинців та волонтерів, які протягом війни постійно допомагають маленьким українцям.

Співзасновник Klitschko Foundation влучно зауважив, що наша спільна суперсила — у партнерстві та координації дій. Доказом цього є соціальний проєкт «Допомога поруч», який ми реалізуємо за його підтримки.

У межах проєкту було відкрито 12 освітніх центрів, де дітки, які постраждали від війни, можуть відновити своє навчання та отримати таку важливу психологічну і соціальну підтримку. Тут вони занурюються у творчість і знову починають мріяти. А ми на власні очі бачимо як життя цих маленьких хоробрих українців змінюється на краще !

Дякуємо за 💛 і велике натхнення, з яким наша команда продовжить працювати !