Новини

Влітку 12-річна Валерія дізналася, що життя її батька забрала міна

Тато 12-річної Валерії повернувся в ряди ЗСУ за два місяці до початку повномасштабного вторгнення росіян. До цього Олександр півтора роки служив в АТО, а після недовгої перерви, знову відчув поклик обов'язку.

Влітку Валерія дізналася, що життя її батька забрала ворожа міна. У той роковий день вони разом з побратимами їхали забирати поранених і натрапили на протитанкову міну. Тоді Україна втратила 10 воїнів світла, а життя Валерії змінилося назавжди.

Нині дівчинка живе з мамою у Києві та не збирається покидати Україну. Біль дитини після втрати тата все ще не вщухає. Тому весь вільний час Валерія прагне себе чимось зайняти: слухає музику, робить з бісеру прикраси, вчить додатково математику, українську, англійську, малює і дуже мріє стати дизайнером.

В наших силах допомогти Валерії рухатися назустріч своїй мрії і полегшити її біль від втрати.

Долучайтеся до збору коштів на подарунки "безпеки і розвитку" для дітей-сиріт в рамках нашої спільної з ПриватБанк благодійної акції «Подаруй світло дітям». У рюкзаках діти знайдуть планшети та інші корисні подарунки, які допоможуть їм продовжити навчання та відновити розвиток !

Зробити донат можна:

Через кнопку «Добро» у Приват24

В терміналах, банкоматах та касах обслуговування ПриватБанку

За посиланням: https://blago.privatbank.ua/view/362