Новини

Втрата батька та постійний страх за життя

50 день повномасштабної війни став трагедією для родини Трубачових з Луганщини.

Саме тоді 10-річний Ігор та 4-річна Поліна втратили свого тата — штаб-сержанта Володимира — який майже 18 років свого життя присвятив військовій службі.

Того дня чоловік разом з побратимами боронив Кремінну від навали російських окупантів. На жаль, під час атаки ворога Володимир отримав несумісні з життям поранення. За якусь мить Поліна й Ігор стали напівсиротами. Мамі Світлані й досі боляче згадувати, що вона навіть не змогла забрати й поховати свого чоловіка… На щастя, це вдалося зробити чоловіковій товаришці по службі.

Ще довгі 4 місяці після загибелі тата Ігор і Поліна перебували під обстрілами в окупації. Ворог просто не випускав родину українського військового. А коли сім’я нарешті вирвалася до Харкова, подолавши неймовірно складний шлях, там їх знову чекали потужні російські обстріли.

Лише завдяки запрошенню товаришки по службі Володимира родина поїхала на Київщину — до батьків захисниці. На той момент у сім’ї Трубачових було тільки 2 валізи з речами. А в цих валізах — усе їхнє життя. Втрата батька та постійний страх за життя дуже вплинули на психологічний стан маленького Ігоря. Хлопчик закрився й не міг говорити про події, які його травмували. А 4-річній Поліні Світлана так і не наважилася розповісти тоді про загибель тата.

Вже під час роботи з психологом у Києві мама розказала донечці про трагедію. Тепер маленька Поліна знає, що її тато-герой на небесах, тому що віддав своє життя захищаючи сім'ю та Україну. Світлана з дітьми пройшли не одну психологічну реабілітацію, аби хоч трохи відновити душевну рівновагу й віднайти сили жити далі після пережитого. Жінка зізнається, що їхню віру в майбутнє найбільше відновлює саме допомога людей, яку вони зустріли на своєму шляху… Бо “кожен дає свою ниточку добра”.

Друзі, підтримаймо Ігоря і Поліну власною “ниточкою добра”. Долучаймося до благодійного збору коштів на рюкзаки “безпеки й розвитку” для дітей-сиріт у рамках нашої з ПриватБанк акції “Подаруй світло дітям”.

Разом ми зможемо допомогти дітям пройти крізь всі випробування й дати надію на краще майбутнє! Майбутнє, у якому є мрія, є радість, є турбота.

Підтримати благодійну акцію можна:

  • Через кнопку «Добро» у Приват24
  • В терміналах, банкоматах та касах обслуговування ПриватБанку
  • На сайті: https://dobro.privatbank.ua/view/362

Залишити заявку на подарунок можна за посиланням: https://docs.google.com/.../1FAIpQLScaIlYGHn2ThU.../viewform