Новини

Проекти команди "Спасемо Україну"

Друзі, попри те, що "Спасемо Україну" — найбільша організація в країні, яка займається саме евакуацією, ми реалізуємо ряд проєктів та програм, щоб допомогти врятованим українцям оговтатися від жахіть війни. Серед них:

📌 “FortHome” – проєкт по наданню житла сім'ям, які втратили домівки внаслідок російських бомбардувань.

📌 Проєкт “Survival Kits for Children”, в межах якого під час евакуації кожна дитина, котра довгий час перебувала у підвалі, отримує рятівний рюкзак, в якому містяться речі першої потреби.

📌 “Hope and Healing Center” – реабілітаційний центр в Києві, розрахований на 268 людей, котрі постраждали внаслідок війни.

📌 Мережа Community Center по Україні, в котрих діти та сім’ї з дітьми зможуть отримати соціально-психологічну підтримку, юридичну та гуманітарну допомогу.

📌 "I Survive" – створення нової системи підтримки жінок і дітей, які пережили сексуальне насильство та експлуатацію під час повномасштабного вторгнення російських військ.

📌 “Center for Abandoned Elderly” – порятунок тих, хто опинився сам й про кого нема кому піклуватися. Надаємо допомогу (реабілітація, проживання, харчування і тощо) дідусям та бабусям.

Ми будемо ділитися з вами новинами про кожну з цих ініціатив, адже вони рівносильно важливі в нашій організації !

Також не забувайте про номер нашої гарячої лінії «Спасемо Україну» з питань евакуації за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна:
0 800 333 129