Новини

Вихованці одного з наших центрів “Надії та Відновлення” на один день стали телевізійниками

Вихованці одного з наших центрів “Надії та Відновлення” на один день стали телевізійниками.

Минулого тижня діти відвідали студію телеканалу “Інтер”. Працівники медіа ознайомили дітей зі світом журналістики та розказали, у чому ховається специфіка підготовки репортажів.

Юним відвідувачам показали технічний бік професії: пультову кімнату, спеціальну техніку для зйомки й трансляції телепрограм. Запросили їх в студію, де відбувається програма новин, де діти приміряли на себе професію оператора й телеведучого. З великим задоволенням наші підопічні досліджували роботу камер і пробували себе в ролі журналістів, беручи одне у одного інтерв’ю.

Діти також дізналися про важливість перевірки достовірності інформації й швидкість інформування громадськості. Журналісти розповіли їм, наскільки важливо сьогодні знати мову для цієї професії. З неприхованим інтересом малеча слухала розповідь про різні амуніційні засоби, які використовуються під час зйомок у зонах бойових дій та під час обстрілів. Дехто навіть приміряв каску й бронежилет із написом “ПРЕСА”.

Наші діти повернулися в центр у захваті від екскурсії й спілкування зі справжніми професіоналами своєї справи. Дякуємо Inter TV-Channel за можливість повертати нашим дітям вкрадене дитинство.

.