Новини

З війни - під вінець

Максим і Настя з Харкова мріяли побратися і нарешті запланували одруження на березень. 24 лютого Настя мала їхати за весільною сукнею, але того ранку її приємне передчуття заміжжя змінилося на жах від вибухів по всьому місту.

З кожним днем було все страшніше, тож пара разом з мамою Насті вирішила покинути рідне місто.
Їх евакуацію Максим порівнює з кадрами фільму "Титанік":

"Багатогодинна черга на вокзал, навколо лунають вибухи, страшно, чи влучить снаряд зараз у цей натовп, тиснява навколо". Серед сотень наляканих людей, пара загубила маму. На щастя вони відшукали її прямо перед від'їздом потягу.

То була важка дорога: по всій Україні лунали все ті ж обстріли від рашиської навали і ,здавалося, від тих агресивних руйнувань ніде було сховатися. Нарешті пара прибула у Львів, де її прихистив наш партнерський хаб - церква "Життя".

Через бюрократичні перешкоди і довге очікування Максим і Настя вже майже втратили надію одружитися...коли один з РАЦСів погодився їх розписати! "Ми розписалися, а наступного дня церква «Життя» зробила нам нереально круте весілля!», - каже Максим.

Волонтери оформили залу квітами, знайшли Насті сукню, потурбувалася про зачіску та макіяж. Пара не очікувала такої турботи у цей важкий час. Молодята постійно долучалися до волонтерської діяльності церкви, а нещодавно повернулися у Харків, аби допомагати землякам!

Нехай кохання підтримує, оберігає і надає їм сил у ці часи - до (і після) нашої перемоги.