Новини

Родина зі Слов'янська: доленосні випадки і жага до життя

Це родина зі Слов'янська: мати Марина, донька Алла та їх дружелюбний мопс Султан.

Після автокатастрофи, 34-річна Алла має інвалідність і не може ходити. Вона пройшла надскладну операцію за яку не хотіли братися найкращі лікарі. Але жінка має величезну волю до життя і бореться за можливість ходити, попри вогонь і воду!Буквально.

З початком війни у рідному Слов'янську, Алла робила обов'язкові уколи під вибухи російських снарядів. Жінка продовжувала добиратися на візку до Краматорська, де проходила реабілітацію, але згодом і це стало неможливо.

Обстріли були чимраз ближче. Від тих звуків наляканий мопс Султан трусився і притискався до хазяйок. Вся родина була нажахана, коли у квартирі затремтіли стіни: прямо над будинком пролетіли ворожі винищувачі. Тоді мати й донька остаточно вирішили евакуюватися.

Але і тут стався доленосний випадок. Залізничні колії на Краматорському вокзалі були пошкоджені. Родина чекала до вечора, а тоді Алла наполягла на поверненні додому. Пані Марина роздумувала залишитись, та все ж прислухалась до доньки. На щастя. За декілька днів тут станеться трагічний обстріл, постраждають сотні людей...

Родина евакуювалась зі Слов'янська та благополучно дісталась до Львову. Тут вони знайшли житло та отримали всю необхідну допомогу від нашого партнерського хабу.

Наразі Алла продовжує реабілітацію у безпеці і вже може рухати однією кінцівкою! А улюбленець родини Султан нарешті припинив лякатися гучних звуків і відчуває себе хазяїном вдома, згідно з його прізвиськом👑

На жаль, чоловік пані Марини залишився у Слов'янську з 84-річною мамою, яка відмовилася виїжджати. Тож, сім'я розділилася.

Ми розуміємо, що для людей похилого віку особливо тяжко покидати свою домівку, адже там все їх життя. Але місце життя не варте самого життя. А ваші діти та онуки чекають на вас та потребують родинної єдності у цей нелегкий час.

Ми чекатимемо Ваших дзвінків на нашу гарячу лінію за підтримки Usaid Ukraine: 0 800 333 129