Новини

Син турбувався про матір до останнього

На фото - 76-річна пані Раїса з Харкова. 
24 лютого бабуся, яка нещодавно перенесла інсульт, прокинулася від потужних вибухів. Добре, що поруч був її єдиний син Дмитро, який відвів матір в підвал. Там вони провели 5 днів, а коли ризикнули піднятися в свою квартиру - побачили повністю вибиті вікна.

Обстріли не припинялися і Дмитро поставив за мету будь-що знайти машину і довезти матір у найближче безпечне місце. Покинувши все, син і матір дісталися до станції метро, яка слугувала сховищем для десятків людей. Там було дуже холодно і пані Раїса, яка не мала з собою теплих речей, захворіла бронхітом.

Дмитро переживав за хвору матір і вирішив повернутися додому за її речами. То був останній раз, коли пані Раїса бачила свого сина. Через відсутність зв'язку стурбована мати не могла дізнатися де ж Дмитро. Вона чекала і чекала...Волонтери неодноразово пропонували бабусі виїхати, але пані Раїса відмовлялася їхати без сина.

Місто тепер постійно здригалося від бомбардувань і бабуся все ж погодилася виїхати...Наші волонтери з партнерського хабу в Харкові евакуювали пані Раїсу в безпечне місто. Але матір не покидали думки про сина. І надія.Тож, бабуся переслала ключі своїм знайомим, аби ті перевірили її домівку...Там у зруйнованій квартирі, біля ліжка матері сидів її мертвий син. Дмитро до останнього піклувався про свою матір і кулі не лякали його, коли йшлося про її життя. Ця втрата стала трагедією для жінки - вона залишилась одна.

Ми дуже співчуваємо пані Раїсі. Немає таких слів на світі, аби виразити біль від втрати своєї дитини і близької людини, якого б віку вона не була.
Винні мають бути, і будуть, покарані. Бо всі у цьому Всесвіті отримують рівно те, що йому дають.

Будь ласка, не зволікайте з евакуацією. Не чекайте. Ми завжди готові допомогти. Дзвоніть на нашу гарячу лінію за підтримки USAID Ukraine : 0 800 333 129