Новини

Наймолодші підопічні наших денних центрів охоче навчаються

Продовжуємо вам розповідати, як наймолодші підопічні наших денних центрів охоче навчаються, завдяки інтерактивній підлозі від партнерів проєкту "Допомога поруч" We Are All Ukrainians та RTL wir helfen kindern.
Події останніх трьох років не дуже сприяли якісному засвоєнню знань дітьми. Різка зміна умов, постійний стрес, відсутність живого спілкування, сирени, вибухи, відсутність електроенергії стали причиною того, що чимало дітей не засвоїли навіть і половини навчальної програми. Є й такі школярі, які за цей час зовсім втратили інтерес до навчання.
Педагоги нашого центру вирішили виправити цю ситуацію, й допомога їм у цьому — інтерактивна підлога. Чудовий інструмент для інтерактивного навчання, коли дитина не просто пасивно спостерігає за тим, що відбувається у класі, а сама активно досліджує нові для неї навчальні теми. Такий підхід мотивує і сприяє кращому засвоєнню нових знань.
Яскраві візуалізації й розмаїття завдань викликають у дітей інтерес, концентрують їхню увагу. А командна робота та дружня атмосфера мотивують виконувати задачі.
В такий спосіб діти швидко вчаться рахувати, вивчають географію й нову англійську лексику. І це все легко, адже навчання проходить у цікавій, невимушеній обстановці, в ігровій формі.
Звичайно, у наших підопічних попереду ще довгий шлях, їм чимало потрібно дізнатися й засвоїти, щоб мати хороші результати. І на це потрібен час. Але ось такі інтерактивні інструменти в освітньому процесі сприяють швидшому та ефективнішому засвоєнню знань.