Новини

Завітала іноземна делегація представників Американської федерації вчителів

У наші денні центри та центр “Надії та Відновлення” днями завітала іноземна делегація представників Американської федерації вчителів, Профспілки вчителів Польщі та Європейського комітету профспілок освіти. Візит відбувся в рамках робочої поїздки в Україну, організованої Всесвітньою федерацією профспілок вчителів.

Під час зустрічі американські та європейські освітяни особисто ознайомилися з діяльністю нашої організації Save Ukraine, побачили умови, в яких наші педагоги проводять навчальні заняття з юними підопічними й дізналися про особливості наших програм розвитку для дітей, які постраждали через російську агресію.

Голова фонду Микола Кулеба , користуючись чудовою нагодою, розповів представникам American Federation of Teachers (AFT) про те, як змінилася система освіти в Україні від початку повномасштабного вторгнення. Особливо звернув увагу гостей на проблеми й виклики, які доводиться щодня долати українським освітянам, школярам та їхнім батькам. Адже наші діти, замість нормального навчального процесу, сьогодні вимушені переривати уроки, щоб сховатися в укриття під час повітряної тривоги. Вночі, замість здорового сну, вимушені різко вставати з ліжка й ховатися в коридорах або підвалах. А також про навчання в умовах відключення світла й інтернету, про нав’язування освітніх російських “стандартів” дітям на тимчасово окупованих територіях.

Наші гості оцінили досвід педагогів і психологів нашого центру щодо роботи з дітьми, яких ми евакуювали із зон бойових дій, і пообіцяли підняти рівень обізнаності громадськості щодо освітньої ситуації в Україні у зв’язку з війною.

Дякуємо American Federation of Teachers, Європейській регіональній організації ETUCE, та Союзу польських вчителів за візит та очікую на подальшу співпрацю.