Новини

"Обмежений у русі, але вільний, як наша Україна"

Дмитро працював далекобійником, але на початку повномасштабної війни втратив обидві ноги через обстріл російськими військами на Житомирській трасі.

Від травми він отримав сильну контузію, а коли прийшов до тями - зрозумів, що ноги вже кам’яні. Дружина привезла Дмитра на Луганщині, де чоловіку ампутували кінцівки по черзі, через недостатнє лікування, адже багато лікарів роз'їхалися.

Рідний Лисичанськ подружжя щодня зазнавав потужних обстрілів. Дмитро вмовляв дружину евакуюватись, хоча дуже переживав, що будинок можуть пограбувати мародери. Адже війна викриває в людях не лише найкращі, але й найгірші якості.

Однак згодом у домівку подружжя влучив ворожий снаряд і відкладати евакуацію вже було неможливо. Наша команда допомогла родині доїхати до родичів на Хмельниччину.

Волонтерка нашого партнерського хабу на Луганщині ділиться враженнями про Дмитра: “Мене вражає сила духа цього чоловіка, він дуже самостійний. Сам рухається. З візка – на колінах, сам заходить в автобус. Здавалось би, обмежений у рухах, але вільний, як і наша Україна”.

Вкотре повторюємо, що вчасно прийняте рішення про евакуацію може врятувати вам життя. За необхідною допомогою та підтримкою звертайтесь на гарячу лінію “Спасемо Україну” за підтримки USAID Ukraine - 0 800 333 129