Новини

На Донеччині оголосили примусову евакуацію дітей

У ще 9 населених пунктах на Донеччині оголосили примусову евакуацію дітей. Йдеться про Ямпiль, Зарiчне, Торське, Opixyвaтку, Никонорiвку, Малинiвку, Тихонiвку, Васютинське та Рай-Олександрiвку, які розташовані поблизу зони бойових дій. Зараз там знаходиться 130 дітей, яких потрібно вивезти у безпечне місце разом з дорослими представниками.

Команда Save Ukraine активно долучилася до порятунку дітей й діє спільно з місцевою поліцією. Особливо складно працювати зараз на Куп’янському напрямку, адже через активні бойові дії наші волонтери постійно ризикують своїм життям. Також ми продовжуємо евакуювати людей з 5-кілометрової зони від кордону на Сумщині, а в Сумах завершили облаштування МКП для евакуйованих людей.

Крім того, цього тижня ми налагодили співпрацю з представниками територіальних громад Запорізької області, де люди також потребують допомоги щодо виїзду у безпечні місця.

Якщо вам або вашим рідним чи знайомим необхідна допомога з евакуацією, телефонуйте на всеукраїнську гарячу лінію мережі порятунку Save Ukraine за номером 0 800 333 129, яка діє за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна.

Або надсилайте повідомлення у наш чат-бот за посиланням:
https://saveukrain.customer.smartsender.eu