Новини

Денний центр для дітей ВПО у Києві !

Друзі, як і обіцяли, розповідаємо вам про другий соціальний проект, який ми встигли розпочати за підтримки Usaid Ukraine !

Повномасштабна війна стала причиною важких випробувань для українських сімей, що вимушено покинули свої домівки: понад 4,5 млн дітей потребують тимчасового влаштування, повернення до навчання та підтримки після пережитого.

Денний центр, в рамках проекту допомоги дітям ВПО, – це місце, де діти та батьки можуть отримати безпечне перебування та соціальну підтримку !

Тут наші педагоги надолужать з малечею освітні втрати, нададуть комплексну психологічну та соціальну підтримку, огорнуть турботою і допоможуть пройти всі труднощі з посмішкою і в безпеці ! А батьки поки матимуть час психологічно відновитися.

Ми повністю організовуємо перебування в центрі включно зі смачним сніданком, обідом та полудником для маленьких українців.

Для того, щоб Денний центр був місцем, де приємно залишити дітей на деякий час, приміщення було відповідно переобладнане: закупили меблі та устаткування; замовили необхідні канцтовари та навчальні матеріали; придбали акумуляторні лампи, щоб малеча могла займатись за відсутності світла ! 

Важливо й те, що кімнати денного центру знаходяться на рівні цокольного поверху та використовуються як укриття під час повітряних тривог. Тому діти будуть в безпеці.

Віримо, що наша підтримка у вигляді цього проекту допоможе сім'ям пройти всі випробування і зберегти здоров'я та майбутнє дітей. А з ним і майбутнє України ! 🇺🇦

Якщо Ви родина ВПО, яка знаходиться в Києві, і Вам потрібно на декілька годин залишити дитину у перевірених фахівців, звертайтеся на нашу гарячу лінію за підтримки USAID Ukraine: 0 800 333 129