Новини

Він зустрів своє 4-річчя під звуки вибухів

Погляньте на цю красиву сім'ю - це батьки Оксана й Олександр та їх 4-річний синок Тигран з Новодружеську, що на Донеччині.

Свій день народження Тигран зустрів під звуки вибухів від рашиських снарядів. Мати зробила сину торт на пательні, щоб хоч якось створити святковий настрій і відволікти дитину від руйнувань довкола.

Вже вдруге війна жене родину з їх домівки. Тоді у 2014 році Оксана відмовилася жити у самопроголошеній ЛНР та переїхала в Новодружеськ. Тут у неї з'явився прекрасний син, домівка і віра у майбутнє. Тепер цей новостворений теплий світ знову руйнувався через "руський мір".

Будинок сім'ї було сильно пошкоджено від уламків: вікна повилітали, підлога покосилася, а по всій будівлі тепер трисантиметрові тріщини...До всього, Оксана на власні очі бачила, як через обстріли згоріла шахта в якій вона працювала.

Але найбільше серце жінки боліло за сина. Вона так хотіла для нього щасливого дитинства з прогулянками й іграми, замість життя у погребі в постійному страху. Тому 36-річна Оксана вдруге була змушена робити вибір. І вона знову обрала життя, вже не лише для себе - але для сина.

Волонтери нашого партнерського хабу на Луганщині допомогли родині безпечно дістатися до родичів в інше місто. На жаль, старенька свекруха Оксани відмовилася покидати домівку, тож частинка цієї родини залишилася там.

Друзі, життя і безпека дітей - це завжди правильний вибір. Не зволікайте з евакуацією.

0 800 333 129 - безкоштовна гаряча лінія центру "Спасемо Україну" за підтримки Usaid Ukraine.