Новини

Родина Власенків: п'ять місяців по тому

Друзі, відсьогодні і до дня Незалежності ми будемо розповідати вам про зміни у житті сімей та дітей, яким наша команда допомогла врятуватися від війни після пережитих жахіть!

Історію родини Власенків важко забути. Рашисти безжально обстріляли автівку з батьками і двома дітьми під час евакуації зі знищеного Ворзеля. Тоді мати Тетяна та донька Катя отримали серйозні поранення легень і кінцівок.

Наша команда провела операцію з евакуації сім'ї на гелікоптері та забезпечила лікування дівчат у найкращих лікарів Німеччини! Ми підтримували зв'язок з сім'єю і через 5 місяців з тих подій ділимося з вами новинами.

Нещодавно мати Тетяну, яка отримала поранення ніг, нарешті виписали з лікарні ! Поки вона пересувається на візку через складний процес зрощення кісток, але родина вірить тільки у краще.

Щодо Каті, то вона майже повністю відновилася і навіть почала навчання у місцевій школі! І це до того, що дівчинка продовжує заочно вчитися в українському коледжі. Оце так актив✊

Її братик Ігор також ходить до місцевої школи, але важче адаптується до нового оточення після пережитого стресу. Попри це, родина живе у гарному районі міста і батько Роман часто гуляє з дітьми у красивих місцинах.

Сам Роман взяв на себе усі бюрократичні процеси та батьківські обов'язки, аби лише його дівчата одужали і відчували підтримку. А ще, за декілька днів батько почне відвідувати мовні курси!

Ми в захваті від витримки та єдності цієї родини і невимовно раді, що їх здоров'я та справи покращуються!