Новини

Війна це таке життя

Минулого тижня волонтери "Спасемо Україну" Луганського хабу допомогли мешканці Донеччини, Майi, вивести свою літню маму та чоловіка з гарячої точки.

Рідні жінки перебували у місті Миколаївка від початку повномасштабної війни і застали страшний період, коли лінія фронту знаходилася всього за три кілометри від їхнього дому. Незважаючи на постійні обстріли, мама Майі трималася дуже стійко.

У дорозі ця безстрашна диво-бабуся розповідала нам про свої архіважливі плани по господарству, які не затьмарять ніякі російські ракети. Слова жінки наштовхнули нас на роздуми про важливість планувати і мріяти сьогодні, як би парадоксально це не звучало.

Так, ми не впевнені у тому, що буде завтра. Тому більшість українців живе сьогоднішнім днем. Але саме мрії і плани - наше паливо для душі. Вони збирають сили докупи, задають напрямок і підтримують наш життєвий вогонь.
Мрійте і плануйте, друзі.

Та не забувайте, що ми завжди готові прийти на допомогу. Якщо вам, або вашим близьким необхідна евакуація - дзвоніть на нашу гарячу лінію за підтримки USAID Ukraine: 0 800 333 129