Новини

Інтерактивна підлога у наших освітніх центрах для дітей сиріт

Розпочався новий тиждень занятть у наших освітніх центрах для дітей-сиріт !

Сьогодні ми розкажемо вам про річь, яка приводить малечу в абсолютний захват під час навчання у центрах – це інтерактивна підлога ! Одже, що це і з чим її їдять?

Інтерактивна підлога – це інтегрована система проекційного зображення та датчиків, які дозволяють взаємодіяти із проекційним зображенням на підлозі. Цей сучасний інструмент, призначений для розвитку та відновлення рухової, інтелектуальної та емоційно-вольової сфери. А його програми мають свідоцтва відповідності педагогічним вимогам МОН України.

Фішка інтерактивної підлоги – навчання у формі гри, яка дуже залучає і робить виконання завдань невимушеним та цікавим процесом.
Заняття з інтерактивною системою приносять купу користі: розвивають моторику, швидкість реакцій, гнучкість мислення, пам'ять та інші психічні процеси;

До того ж, наші педагоги помітили, що під час гри діти навчаються поважати партнерів по завданню, встановлювати дружні взаємини а ще формують особисті якості, наприклад: самостійність, тодерантність, чуйність і наполегливість.

Окремо варто сказати про чарівну атмосферу від візуальних ефектів, які заповнюють простір. Особливо важливою вона виявилася для малечі у моменти відключень світла !

12 наших освітніх центрів функціонують в рамках проекту "Допомога поруч", який реалізується за підтримки партнерів We Are All Ukrainians та RTL wir helfen kindern  🙌

Друзі, слідкуйте за нашими новинами !