Новини

Родина на фото – з окупованого Молочанська

Родина на фото – з окупованого Молочанська, Запорізької області. Вагітна Тетяна та її четверо дітей посміхаються, бо нарешті вибралися з небезпеки.

Аби потрапити на території, підконтрольні Україні, їм потрібно було 4 доби стояти на трасі під постійними звуками вибухів. Все через те, що рашисти просто не пропускали машини на блок-пості.

Та все ж дивом сім‘ї вдалось врятуватись і дістатись до Запоріжжя. Там їх прихистили в одному з партнерських хабів нашого Центру і надали необхідну допомогу.

Жінка з жахом згадує про те, що їм довелось пережити: місто без лікарів, медикаментів і можливості викликати швидку. Постійно ходять військові з автоматами, лунають вибухи. Продукти і гроші скінчились.

Вони дуже радіють, що змогли вибратись, бо неодноразово робили такі спроби протягом усіх 3-х місяців окупації. На жаль, вони були безуспішними.

Зараз мама і діти у безпеці на заході України. Поступово оговтуються від пережитого, а дітвора вже навіть ділиться планами на майбутнє: аби війна закінчилась і люди не страждали.

Віримо, що зовсім скоро це буде не просто дитячими мріями, а реальністю. Та поки продовжуємо разом працювати заради миру.

Якщо ви знаходитесь у небезпеці і потребуєте допомоги, телефонуйте на гарячу лінію «Спасемо Україну»:

0 800 333 129