Новини

Поки батька чекають 4 донечки, він рятує людей під обстрілами

Знайомтесь, на фото - 35-річний Павло, надзвичайний волонтер "Спасемо Україну"! Раніше Паша працював будівельником. Він і увити не міг, що скоро йому доведеться працювати у руїнах не для того щоб створити комфорт і затишок для людей, а для того, щоб рятувати їхні життя.

Однак через війну сталося саме так. Тепер Павло евакуює людей з під обстрілів. Це небезпечна і відповідальна робота. Тим паче чоловіку є кого втрачати: вдома на нього чекає дружина та 4 донечки.

Ще на початку війни Паша об'єднував водіїв, щоб вивозити українців з гарячих точок. Також він відвозив продовольчі набори у місця, які були частково окуповані або знаходилися біля лінії фронту: Чугуєв, Охтирка, північна Салтівка - часті локації для рятувальних операцій Павла.

Зараз, окрім евакуації українців, чоловік розвозить продуктові набори маломобільним людям, що не можуть самостійно їх забрати та у місця, де люди не мають змоги купити їжу.

Волонтер глибоко вірить у перемогу України та наполегливо молиться про це кожного дня.

Дякуємо Павлу за надзвичайний труд, за кожну відважну поїздку до жерла небезпеки, за кожне врятоване життя ! Дуже хочемо, аби скоріше настав мир і Паша об'єднався зі своїми донечками та родиною.