Новини

Собака народила на блок-пості під час евакуації

Валентина Степанівна і її трирічна собака Рита породи ши-тцу вже вдруге евакуюється зі Слов'янська. Вперше - жіночка не витримала розлуки з домівкою і повернулася. Однак, ситуація у місті ставала все небезпечнішою. Вагітна Рита скулила і ховалася від вибухів, тож її господарка твердо вирішила покинути місто.

У ніч перед евакуацією через гучні "прильоти" у Рити почалися передчасні пологи: дівчинка народила 5 прекрасних цуценят.
Зранку пані Валентина і її собача родина виїхали з гарячого Слов'янська, як в дорозі сталося непередбачуване.

Прямо на блок-пості на руках у господарки Рита народила ще одне, шосте, цуценя! До того ж несхоже на інших - руденьке, як мати. Рита турботливо піклувалася про своїх малих, а 85-річна пані Валентина лише зраділа - ця активна жінка ще змолоду керувала упряжкою на півночі.

Зараз ця чудова сім'я тимчасово зупинилися у Запоріжжі, де отримує допомогу від нашого партнерського хабу.

На жаль, у дорозі Рита підхопила інфекцію і не обійшлося без хірургічного втручання...Дякувати Богу, операцію зробили вчасно, інакше тваринку могли не врятувати. Зараз Риті щодня роблять дорогі уколи.

Ми дуже хочемо аби у цієї прекрасної родини все було добре. Таких оптимістичних людей як пані Валентина ще треба пошукати! І цієї доброї наснаги, однозначно, варто вчитися.

Якщо Ви разом з домашніми улюбленцями потребуєте евакуації — звертайтеся на гарячу лінію "Спасемо Україну" за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна :
0 800 333 129