Новини

Викрали друзів і катували у тюрмі

16-річний Єгор з Херсону розповідає про шокуючі дії рашистів в окупованому місті. З міркувань безпеки, хлопець попросив, аби ми не показували його обличчя.

9 травня орки викрали друзів Єгора і катували у СІЗО: били струмом так сильно, що у одного з хлопців зайнялася футболка...а йому було лише 17 років. У інших зламані ребра та пошкоджена печінка.

Самого Єгора допитували службовці ФСБ, тримаючи на готові зброю. Вони зламували та обшукували гаражі мирних мешканців. А коли відпустили хлопця, то забрали на допит чотирьох дітей, серед яких 10-річна дівчинка...Ось такі служителі безпеки расєї. Вірніше, тероризму.
Єгор розповідає, що з перших днів війни область щоденно бомбили, а найчастіше прилітало в Чорнобаївку. " За весь час окупації я вже легко розрізняю, де приліт чи відліт, чи авіація летить." - без перебільшень каже хлопець.

Підліток мав закінчити 2-й курс коледжу, коли місто захопили росіяни. На цьому освіта Єгора закінчилася, а його мати змушена була витратити всі заощадження на втечу з сином із загарбницької клітки. Жінка тяжко працювала з початку війни, щоб заробити гроші на евакуацію з сином, але рашисти забрали у неї пів зарплати.

Наші волонтери з Запорізького хабу зустріли родину вже на підконтрольній Україні території та допомогли записатися на автобус до безпечного місця.

Ми нагадуємо Вам про гарячу лінію нашого центру з питань евакуації за підтримки USAID Ukraine :
📞 0 800 333 129