Новини

"Я люблю вас, мої воїни"

"Я люблю вас мої воїни. Я радий, що ви захищаєте нашу країну" - це щире зізнання у коханні написав 8-річний Данил з Рубіжного до українських захисників і захисниць.

Українські діти забули про Бетмена, Спайдермена та Чудо-жінку, - натомість їх супергероями стали ЗСУ. Реальними, живими супергероями. Дитяча віра і надія в своїх захисників стали тією необхідною противагою страху і потрясіння від війни, яку їм довелося пізнати.

На одному з творчих занять, які влаштовує для дітей-переселенців наша команда з Луганського хабу, діти готували листівки для українських бійців. А всередині писали подяку: хто за захист землі, а хто неба.

Неможливо було не помітити як важливо для дітей виразити свої почуття, так старанно вони поринули у цю справу. Їх листівочки будуть вкладені в посилки і незабаром поїдуть на фронт - до супергероїв.

Наші волонтери з усіх хабів продовжують піклуватися про діток, що постраждали від війни і після евакуації, і після поселення. Вони проводять творчі гуртки, влаштовують дитячі свята, - загалом, дають дітям можливість повернутись у той стан безтурботності, який у них забрали рашисти. Можливо, назавжди.