Новини

Вимушено подорослішала

Дев’ятирічна Діанка із селища Часів Яр вразила наших волонтерів тим, наскільки по-дорослому вона висловлювалась та як сміливо переживала обстріли свого села.

Вже у другій розмові Діана зізналася, що найстрашніше було пережити, коли винищувачі майже щодня носилися над її будинком і могли скинути на них бомбу. В такі моменти дівчинка гучно вмикала комп'ютерні ігри, аби тільки заглушити страшний нестерпний гул літаків.

Діані довелося рано подорослішати. Рік тому помер її тато, а мама залишила дівчинку, коли та ще була немовлям. Тож Діану виховувала любляча родина татової сестри. Прийомні батьки Людмила та Андрій довго не наважувалися евакуюватися, але заради безпеки Діани все ж вирішили тікати.

Родина лише нещодавно приїхала у наш партнерський хаб у Дніпрі, церкву "Перемога" і зустріла теплий прийом і допомогу. Разом з волонтерами Діанка навіть зробила книжку в якій вона дякує Богові за прощення гріхів, за сім'ю і за майбутній мир в Україні, бо дуже у нього вірить.

Наразі сім’я прямує у Кропивницкий, де наша велика команда вже шукає для них житло. Вони сподіваються почати жити "з нуля" до нашої Перемоги.

0 800 333 129 - всеукраїнська гаряча лінія центру "Спасемо Україну" з питань евакуації за підтримки USAID Ukraine.