Новини

Батьки загинули, тікаючи від обстрілів


Батьки 6-річної Каріни загинули, коли тікали від російських обстрілів разом з донькою.

Напочатку повномасштабної війни подружжя Юлія й Олександр та їх донька Каріна покинули рідний Київ з надією врятуватися від бомбардувань. Разом з сім'єю тітки Каріни, вони відправилися на Чернігівщину. Але вже за декілька днів виявилося, що у маленькому селі на півночі їх чекала не меньша небезпека.

Ночами обидві сім'ї прокидалися від гучних вибухів, а у небі виднілися яскраві спалахи від "братських" снарядів. Тоді тітка Руслана виїхала до Чернігова, а маленька Каріна залишилася з батьками у селі. Однак, обстріли невпинно посилювалися і родина Кравчук все ж вирішила тікати до міста. Там, мама Каріни, планувала продовжити свою роботу у швидкій допомозі.

По дорозі з села, машина у якій була родина Кравчук та маленька двоюрідна сестра Каріни підірвалася.
Двоє дітей, які сиділи на задньому сидінні, вилетіли через панорамне вікно – це врятувало їх життя. Мама і тато Каріни загинули на місці.

На жаль, досі невідомо причини підриву авто. Та велика вірогідність того, що машина сім'ї натрапила на протитанкову міну, якими були усіяні дороги. Карінка і її сестра дивом оминули тяжкі фізичні травми.

Тітка Руслана змогла забрати племінницю лише через 9 днів після трагедії, адже село невпинно зазнавало обстрілів. Нині Каріна вже пів року займається з психологом та арт-терапією, але і досі дуже складно переживає втрату мами і тата💔

Друзі, давайте підтримаємо Карінку та ще багатьох дітей-сиріт України, які проходять ці болісні випробування через війну. Разом ми зможемо потурбуватися про дітей і дати їм надію на краще майбутнє ! 

Долучайтеся до благодійного збору коштів на подарунки "безпеки і розвитку" для маленьких українців в рамках спільного з ПриватБанк проєкту "Подаруй світло дітям". У рюкзаках діти знайдуть планшети з розвиваючими програмами, павербанк та інші речі, які допоможуть малечі відновити своє життя !

Зробити ДОНАТ можна: 

✔️ Через кнопку "Добро" у Приват24
✔️ В терміналах, банкоматах та касах обслуговування ПриватБанку
✔️ За посиланням: https://blago.privatbank.ua/view/362