Новини

Хроніка евакуації з "гарячого" сходу

Авдіївка, Слов'янськ, Соледар, ще неокупований Лисичанськ...Ми називаємо ці міста зонами бойових дій, але для людей на фото, вони мають іншу назву - дім. Навіть якщо фактично, цього дому вже немає.

Щодня наші волонтери відправляються в гарячі точки, аби врятувати сім'ї з дітьми, літніх та маломобільних людей і їх домашніх улюбленців. Часто під кулями. Завжди в умовах небезпеки для життя.

Ми бачимо поранених і дивом вцілілих. Бачимо сльози, усмішки і біль в очах. Кожен українець на цих світлинах щось втратив через війну: дім, здоров'я, близьку людину, щасливе дитинство...Але зберіг своє життя. І для нас - це найвища цінність.

Війна, вона не там, де сьогодні лунають постріли, вона у серці кожного українця. Тому, як одне ціле, ми маємо реагувати на біду окремої людини, яка сьогодні постраждала через рашистів, щоб завтра, так само разом, радіти Перемозі.

Ми наголошуємо на важливості евакуації із небезпечних регіонів і зробимо все залежне від нас, аби доставити Вас у безпеку та надати потрібну допомогу!

Дзвоніть на гарячу лінію центру "Спасемо Україну" за підтримки Usaid Ukraine : 0 800 333 129