Новини

Двічі ледь не загинули від російських атак

Після фронтових жахів Ірина з сином Владиславом вже місяць відновлюють своє життя у нашому «Hope&Healing» центрі. Вони і досі згадують, як двічі ледь не загинули від російських атак у рідній Одрадокамʼянці. Мама і син жили навпроти окупованої Нової Каховки на Херсонщині. І от нещодавно, після чергової масованої атаки ворога, їхній будинок прошило уламками запальних снарядів:

«Ледь не вбило сина. Вночі, коли воно летіло, то дуже світилося і клацало. Ми всі попадали під ліжко і в кути стін, а далі стрімголов побігли в погріб. Ховались, хто куди, щоб врятуватись. Думали, що це останній обстріл у житті», – розповідає Ірина.

Всього за 10 метрів від будинку Грошевих вмить з'явилася велика вирва. Їхню веранду знесло вибуховою хвилею, вікна та двері вибиті, увесь дах у дірках.

Вся сім’я не спала у ту страшну ніч, натомість збирали шматки від ще палаючих боєголовок.

Вдруге життя 14-річного Владислава висіло на волосині, коли він тікав від залпового вогню системи «Град». Поки він біг з відрами від сусідського колодязю, мама нарахувала 3 падаючі снаряди неподалік сина. Влад кинув відра з водою і повзки ліз до власного двору, ховаючись попід тином. Лише завдяки огорожі хлопцю вдалось врятуватись від гострого заліза снарядів. Деякі з них застрягли прямо у паркані.

Зараз родина нарешті у безпеці. Ми піклуємось про них у нашому новому реабілітаційному центрі на Київщині. Тут у Ірини та Влада є затишна кімната, необхідна гуманітарна допомога та повноцінна підтримка психологів і соціальних працівників. Та головне, що тепер у сім'ї є надія на краще життя.

0 800 333 129 - всеукраїнська гаряча лінія Save Ukraine за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна