Новини

" У собак текли сльози від страху"

85-річна Світлана Петрівна з Констянтинівки, Донецької області і її улюблена собака змушені були виживати у холодному підвалі через бомбардування міста. З початку війни рашисти знищили усі навколишні школи, лікарні та заводи - життя зупинилося.

Разом зі Світланою і її улюбленицею у підвалі також переховувалась старенька сусідка зі своїми собачками. Так, декілька місяців дві літні жінки, що залишились без газу і води, готували їжу на багатті та як могли турбувалися про своїх домашніх. Адже тварини постійно були у стресовому стані.

 "Під час бомбардування я бачила як собаки плакали від страху. У них буквально текли сльози" - емоційно розказує пані Світлана. Попри це, пухнаста була моральною підтримкою для своєї хазяйки та щодня підбадьорювала її просто своєю присутністю. 

Діти пані Світлани, які вибралися з пекельного Маріуполя закордон, вмовили жінку евакуюватися. Покидати домівку бабусі було дуже важко. "Старе дерево не пересаджують" - цитує Світлана давнє прислів'я та каже, що у її віці батьківщину вже не змінюють. 

Волонтери Дніпровського хабу "Спасемо Україну" зустріли бабусю, надали тимчасовий прихисток та забезпечили продуктовою допомогою. І хоча розлука з домівкою була болісною, тепер пані Світлана та ії улюблениця можуть спокійно спати ночами у безпеці.

Якщо Ви разом з домашніми улюбленцями потребуєте евакуації, дзвоніть на гарячу лінію нашого центру за підтримки Usaid Ukraine:

📞 0 800 333 129