Новини

Сама в Авдіївці, поки родичі в росії

80-річна Валентина Миколаївна одна проживала в квартирі в Авдіївці, коли у її місто прийшла війна. Син жінки помер ще в 2018 році, а внучка і правнуки виїхали в Росію і відтоді не навідували бабусю.

Для літньої жінки, яка пересувається на ходулях настало страшне випробування: вночі постійні обстріли, а вдень боротьба за виживання. Соціальний працівник приносив ліки раз на тиждень, а воду пенсіонерці доводилося купувати на останні гроші.

Сусіди один за одним виїжджали з будинку і невдовзі у ньому залишилась лише пані Валентина та жінка з квартири поруч. Добра сусідка часто навідувала самотню бабусю і допомагала їй то у побуті, то словом підтримки.

Одного ранку вона зайшла до Валентини Миколаївни і сказала, що йде до кухні, яка знаходилась за будинками. Вони попрощались, а за кілька годин пані Валентина дізналась, що цю кухню знесло російським снарядом.

Під час розповіді сльози лилися з очей бабусі - дуже важко і боляче вона переживала цю звістку. Вже після обіду того ж дня до пані Валентини прийшли наші волонтери і запропонували евакуюватися в безпечне місце.

Валентина Миколаївна була настільки перелякана і знесилена, що один з волонтерів просто на руках заніс жінку до машини.

Зараз пані Валентина перебуває на Львівщині в гарних умовах у будинку "Добрий Самарянин", де про неї піклуються. Попри все, бабуся має велику надію, що зможе ще зустрітися зі своєю онучкою і правнучками. Бо сім'я для старенької має сакральне значення.

Не зволікайте з евакуацією - дзвоніть на гарячу лінію "Спасемо Україну" за підтримки USAID Ukraine: 0 800 333 129