Новини

8-річна херсонка Юлія з вадою серця не могла лікуватися через окупацію

8-річна херсонка Юлія не змогла пройти вчасне медобстеження через окупацію. У неї вроджена вада серця.

Щороку дівчинка планово перевірялась у Києві, але цьогоріч всі плани зіпсувала російська армія. Під час незаконного утримання міста солдати забрали в Юлі дитинство, а після його звільнення – ледь не забрали життя.

29-го січня російські військові з артилерії обстріляли двір, в якому часто гралася маленька Юля. У момент вибуху вона разом з 13-річним братом Сергійком вибігла з квартири і сховалась у коридорі. Дівчинка чула крики сусідів і бачила, як працюють на місці спецслужби – уламки від снаряду тоді розбили більше десятка квартир. На жаль, постраждали і знайомі родини.

Останні місяці Юля ще дужче боялася за своє життя. Її підкидувало на ліжку через регулярні масовані обстріли. Вночі дівчинка часто прокидалася і довго плакала.

«На вулицю вийти і подихати повітрям не можемо. Живемо як у камері в’язниці. Дитина хоче погратись з однолітками, а їх вже немає, бо вони виїхали. Більше так не можемо», – розповідає мама Наталія.

Після останнього обстрілу жінка зібрала речі і зателефонувала на гарячу лінію «Save Ukraine». Раніше вона не знала, куди звернутись і боялась виїхати з дітьми у невідомість.

Волонтери Save Ukraine з усією теплотою попіклувались про родину і надали прихисток у столичному центрі «Надії та відновлення».

Під час евакуації Юлія та Сергійко забули про страх, бо вперше у житті поїхали на броньованому спецтранспорті. Діти дуже зраділи подарованим рятівним рюкзакам «LifePack», в яких є необхідні речі для підтримання життєдіяльності на три дні: водичка, їжа, гігієгічний набір, іграшка та інше.

Зараз сім’ї Садових по-хорошому незвично, бо у Києві набагато тихіше. Через відсутність вибухів вони нарешті вдосталь висипаються, а вже незабаром Юля пройде довгоочікуваний медогляд !

0 800 333 129 – заради збереження життя Ваших дітей, дзвоніть на гарячу лінію нашого центру за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна .

Статистика и объявления

Продвигать публикацию

Все реакции:

2525